| 02-02-2010 - Film 'The Investigator' en lezing 'Turkish of Finnish?' |
|
|
| Evenementen in Nederland en België | ||||||||||
Met de vertoning van de film 'The Investigator' (A Nyomozó) en aansluitend een lezing door Dr. L.K. Marácz heeft de Hungarian Cultural and Natural Seminar and Film Club op 2 februari weer een interessante avond in petto. De thriller A Nyomozó over de patholoog Anger die huurmoordenaar wordt, is een Hongaars-Zweeds-Ierse co-productie geregisseerd door Atilla Gigor.
Aansluitend wordt door Dr. L.K. Marácz een lezing gegeven over de Hongaarse taal. 'Turks of Fins, is het Hongaars wel een Fin-Oegrische taal?' Dr. Marácz onderzoekt de verbanden met het Fins en het Turks en komt tot conclusies die een nieuwe kijk op de oorsprong van de Hongaarse taal opleveren. De film wordt Engelstalig ondertiteld, de lezing wordt in het Engels gehouden.
|
Prijs: € 61.804
Het huis is gelegen in het zuidelijke deel van het land aan de rand van een rustig dorpje, op het grondgebied van een nationaal park. Het dorp ligt 30 km van de Oostenrijkse
0 Reacties