Hongaarse en Nederlandse InfoCom, rondetafelbijeenkomst Eindhoven
Vrijdag 23 september 2016 - Samen met het Hungarian Business Network Nederland organiseert EIT Digital in Eindhoven op 20 oktober van 16.00 tot 19.00 uur een rondetafelbijeenkomst met presentaties door Hongaarse en Nederlandse innovatieve InfoCom bedrijven. Doel van deze bijeenkomst is om de ICT ondernemers uit deze twee landen en de deelnemers elkaar te laten inspireren, te stimuleren en een samenwerking in gang te zetten.
Woensdag 29 april 2015 - Het Hungarian Business Network in Nederland organiseert samen met de Hongaarse Ambassade in Den Haag op 28 mei een rondetafelgesprek met aansluitend een netwerkbijeenkomst in Amsterdam. Thema van de avond: Personal succes stories.
Donderdag 9 juni 2016 - Op 15 juni organiseert de Nederlandse Kamer van Koophandel in Boedapest een lunch waarbij de toekomstige ambassadeur van Hongarije András Kocsis aanwezig zal zijn. András Kocsis komt deze zomer weer naar Nederland, waar hij in juli zijn geloofsbrieven aan Z. M. Koning Willem-Alexander zal aanbieden. Van september 2012 tot december 2015 werkte András Kocsis als plaatsvervangend hoofd bij de Hongaarse ambassade in Den Haag. Daarna werkte hij in Hongarije als hoofd van het kabinet en was hij adjunct-staatssecretaris voor Europese en Amerikaanse Zaken.
Donderdag 19 februari 2015 - In het kader van de Internationale Vrouwendag op 8 maart zal ook dit jaar weer het V4 Business Women Congress in Nederland plaatsvinden. Dit congres dat voor en door vrouwen uit de Visegrád 4 landen georganiseerd wordt, zal op zaterdag 7 maart in Noordwijk worden gehouden en iedereen is welkom om lezingen te komen volgen, aan de workshops mee te doen en er natuurlijk te komen netwerken.
Donderdag 20 februari 2014 - Ruim 5,3 miljoen hectare landbouwareaal, een afnemende veestapel en een chronisch tekort aan fosfaat: allemaal kenmerken van de landbouw in Hongarije. Het aantal dieren en daarmee ook de hoeveelheid dierlijke mest neemt elk jaar af. Dit in tegenstelling tot Nederland, waar mest een belangrijk beleidsprobleem is en continue gewerkt wordt aan oplossingen voor het mestoverschot. Mestverwerking wordt als belangrijke oplossing gezien. Maar alleen mestverwerking is te beperkt: aandacht voor de afzet is van even groot belang. Bij afzet denken we snel aan de Franse en Duitse markt, maar is er meer?
Woensdag 19 augustus 2015 - Ook dit jaar organiseert het Hungarian Business Network in Nederland weer een avondje uit om samen op een zeilschip met elkaar te netwerken en nieuwe zakelijke contacten op te doen. Op donderdag 3 september zijn leden en hun introducés van harte welkom om mee te varen aan boord van het zeilschip Minerva.
Dinsdag 11 februari 2014 - Op 8 maart aanstaande vindt in Nederland voor de tweede keer het 'V4 Business Women Congress' plaats. Dit congres wordt georganiseerd voor en door vrouwen uit Hongarije, Polen, Slowakije en Tsjechië, de vier landen die samenwerken binnen de 'Visegrád 4'. De initiatiefnemers willen niet alleen het ondernemerschap van vrouwen uit deze landen stimuleren, maar ook de stereotypen doorbreken en een positief beeld van vrouwen uit Centraal-Europa creëren.